Pokojowa

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pokojowa
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/5716
OBOWIĄZKI:

Sprzątnie pokoi hotelowych, realizowanie życzeń gości lub przekazywanie ich do przełożonego, wymiana pościeli i ręczników, uzupełnianie środków czystości i innych produktów w magazynkach, informowanie przełozonego o dostrzeżónych nieprawidłowościach, usterkach. Miejsce pracy: ul. HELENY MODRZEJEWSKIEJ 2, 50-071 Wrocław Forma umowy: zlecenie od 01.09.20-31.12.20 Oferta w sali: H

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie kontakty z goścmi (również w języku angielskim) Umiejętność pracy pod presją czasu, pracy w zespole,pracy przy dużym wysiłku fizycznym, bardzo dobra komunikacja z zespołem i gośćmi hotelowymi

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Publikacja:
2020-08-19
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Wrocław