Pomoc domowa-opieka nad dzieckim

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/0080
OBOWIĄZKI:

sprzątanie - utrzymanie porządku w domu, opieka nad dzieckiem połączona z komunikowaniem w obcym języku - rosyjskim. Forma umowy: zlecenie na 12 miesięcy, ok 20 godzin miesiecznie, dyspozycyjnosć w godzinach od 8- 16. Oferta w sali: C

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: OPIEKA NAD DZIEĆMI

Wymagania inne:

/wykształcenie podstawowe opieka nad dziećmi, punktualnośźć, obowiązkowość . znajomosć jezyka rosyjskiego na poziomie c1 w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 19 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Publikacja:
2021-02-12
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Wrocław