Pomocniczy pracownik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Krzyżowice
Numer: StPr/22/2999
OBOWIĄZKI:

pomoc przy sortowaniu towarów, przy pakowaniu zamówień, przenoszeniu towarów w magazynie, rozładowanie - załadowanie pojazdów. Praca w pozycji stojącej. Obsługa skanera, pakowanie odzieży. Wspieranie prac magazynowych. Miejsce pracy: ul. Energetyczna 12, 55-040 Krzyżowice Forma umowy: umowa zlecenie 160 godzin miesięcznie, dyspozycyjnosć w godzinach od 6.00-14. 00,14-22, 22-6 - termin umowy 1 rok. Oferta zgłoszona w ramach pracy tymczasowej. Kontakt z praocdawcą: telefoniczny Oferta w sali: D

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: DYSPOZYCYJNOŚĆ
Uprawnienia: umiejętność pracy pod presją czasu

Wymagania inne:

Wykształcenie brak lub niepełne podstawowe umiejetność pracy pod presją czasu dyspozycyjność znajomosć języka rosyjskiego na poziomie B1 w mowie i pismie znajomość języka ukraińskiego na poziomie B1 w mowie i piśmie praca w systemie 3 zmianowym 1 zmiana od 06:00-14:00, 2 zmiana 14:00-22:00, 3 zmiana 22:00-06:00 język ukraiński lub rosyjski jest wymagany dla odczytywania zamówień praz pakowania zamówień z/dla rynku wschodniego.

Miejsce pracy:

Krzyżowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Publikacja:
2022-05-27
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Krzyżowice