Pomocnik elektormontera

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/5663
OBOWIĄZKI:
- Pomoc przy: montażu instalacji elektrycznych i teletechnicznych, montażu instalacji średniego napięcia, kucie bruzd w ścianach,- przebijanie otworów w stropach, układanie i łączenie przewodów zgodnie z dokumentacją techniczną, - pomoc przy montowaniu rozdzielnic niskiego napięcia, tablic rozdzielczych oraz liczników energii elektrycznej, montowaniu oraz instalowaniu różnego typu opraw oświetleniowych oraz ich konserwacji- obsługa urządzenia elektryczne o napięciu nie wyższym niż 1 kV i mocy znamionowej nie wyższej nić 20kWMiejsce pracy: ul. Białowieska 102, 54-234 WrocławForma umowy: zlecenie ok 160 godzin miesięcznie , dyspozycyjnosć w godzinach 7-18, termin umowy: 3 lata Sala B
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie zawodowe staż pracy 3 miesiące dodatkowo miejsce wykonywania pracy: Wrocław i okoliceUmiejętność mile widziane elektryczne

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Publikacja:
2020-08-26
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Wrocław