Portier / Portierka

Filia Politechniki Wrocławskiej w Jeleniej Górze poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Jelenia Góra
Nr ref.: P/FJG/11/2021
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę portierni w obiekcie Politechniki Wrocławskiej w Filii w Jeleniej Górze.

Zakres obowiązków:
  • kontrolowanie wejść interesantów na teren Uczelni,
  • kontrolowanie zabezpieczenia pomieszczeń w obiektach należących do Uczelni,
  • dokonywanie obchodów terenu należącego do Uczelni,
  • wydawanie kluczy do pomieszczeń, zgodnie z posiadanymi upoważnieniami,
  • wydawanie pościeli i kluczy na podstawie harmonogramu noclegów dla osób nocujących w pokojach gościnnych,
  • obsługa centrali telefonicznej,
  • utrzymanie czystości na portierni oraz w przydzielonym rejonie,
  • nadzór nad prawidłowym działaniem centrali p. poż.,
  • prowadzenie książek raportów i zeszytów pracy,
  • realizowanie zastępstw w przypadku nieobecności innego pracownika portierni,
  • udzielanie informacji pracownikom i innym osobom,
  • monitorowanie obiektów oraz terenu Uczelni.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z ochroną mienia,
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera,
  • sumienność, punktualność , odpowiedzialność,
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, również w godzinach nocnych, weekendy i święta.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na ¾ etatu,
  • pracę w systemie zmianowym (12/24),
  • pracę 7 dni w tygodniu oraz święta,
  • pakiet dodatkowych świadczeń.
Wszystkie CV powinny zawierać poniższą klauzulę RODO *:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Politechnikę Wrocławską z siedzibą we Wrocławiu przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO).”

* CV nie zawierające powyższej klauzuli RODO nie będą rozpatrywane.

Publikacja:
2021-11-28
Firma:
Politechnika Wrocławska
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Jelenia Góra