Pośrednik w obrocie nieruchomości

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Miejsce pracy: Głogów
Numer: StPr/20/0501
OBOWIĄZKI:
- wykonywanie rozmów telefonicznych celem pozyskania nieruchomości do oferty,- utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientem,- organizacja cyklu sprzedaży i marketingu bazy ofert nieruchomości,- oferowanie i prezentacja nieruchomości,- przygotowanie dokumentacji do transakcji,- opieka posprzedażowa
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

łatwość nawiązywania kontaktów, sumienność, bardzo dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły, uczciwość, umiejętność rozwiązywania problemów. Obsługa MS OFFICE, środowisko WINDOWS. Zatrudnienie po stażu na umowę o pracę na okres 6 m-cy z możliwością zatrudnienia na stałe.

Miejsce pracy:

Głogów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 057,6 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie