Pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/19/10613
OBOWIĄZKI:

prace polegajace na wykonywaniu prac przy szalunkach, mieszanie i wylewanie betonu, kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy uzyciu narzędzi ręcznych, praca na umowę zlecenie, praca około 152 godzin w miesiącu, dyspozycyjność w godzinach od 7:00 do 18:00, przewidywany okres zatrudnienia/wykonywania pracy: 3 lata, miejsce wykonywania pracy: ul. Podwale 62/313, 50-010 Wrocław następnie według zleceń na terenie całego kraju, wyjazdy służbowe na okres minimum 1 miesiąca, pracodawca zapewnia dowóz pracowników do miejsca wykonywania pracy, zakwaterowanie oraz wyżywienie, oferta dostępna w sali D

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pomocniczy robotnik budowlany
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, 2 miesiące stażu pracy jako pomocniczy robotnik budowlany, 1 miesiąc stażu pracy jako brukarz, 1 miesiąc stażu pracy jako betoniarz, brak przeciwwskazań zdrowotnych do dźwigania ciężarów do 3,5 kg

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 2 432 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Publikacja:
2019-12-05
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Wrocław