Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Czernica
Numer: StPr/20/7642
OBOWIĄZKI:

Obsługa elektronarzędzi i narzędzi, sprzątanie, mile widziane doświadczenie przy szlifowaniu. Miejsce pracy: ul. Wrocławska 13, 55-003 Czernica, tel.: 530949861 Zlecenie ok 160 godzin miesięcznie, dyspozycyjność w godzinach 8-16 Termin umowy: 48 miesięcy . Oferta w sali: b

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, staż pracy ok 3 miesięcy na podobnym stanowisku , umiejętność obsługi elektronarzędzi

Miejsce pracy:

Czernica

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu