Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich
Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie
Numer: StPr/20/1038
OBOWIĄZKI:
- Świadczenie usług sprzątania będzie polegało na utrzymaniu w należytej czystości przydzielonych do sprzątania budynków , pomieszczeń, otoczenia przed wejściem do budynków, korytarzy, piwnic, pracowni, toalet, pomieszczeń socjalnych, oraz pomieszczeń do przechowywania urządzeń i środków czystości przeznaczonych do sprzątania zgodnie z załączonymi instrukcjami, tj. :-zamiatanie, mycie, dezynfekcja i pastowanie podłóg,-odkurzanie i pranie wykładzin, czyszczenie krzeseł,-wycieranie kurzu w meblach i na meblach, urządzeniach elektrycznych i sprzęcie komputerowym ( z wyłączeniem monitorów), z parapetów i grzejników, obrazów,-usuwanie zabrudzeń z przeszkleń gablot, tablic, drzwi, lamp, lamperii, stołów, szafek, szaf, ławek,- sprzątanie wszystkich schodów oraz klatek schodowych znajdujących się wewnątrz budynków, -mycie, czyszczenie i odkażanie umywalek, brodzików, armatury i urządzeń sanitarnych w toaletach i łazienkach,- mycie dozowników do mydła i ręczników oraz luster,-mycie balustrady schodów, ścian pokrytych glazurą, kabin prysznicowych , drzwi i ościeżnic oraz okien, -mycie urządzeń kuchennych,-stałe doglądanie i uzupełnianie braków sanitarno-higienicznych w toaletach, łazienkach i kuchni,- opróżnianie koszy na śmieci w trakcie sprzątania pomieszczeń do wskazanych zbiorczych pojemników,- codzienna wymiana worków na śmieci oraz wynoszenie śmieci z koszy znajdujących się na terenie budynków, - sprzątanie pomieszczeń dodatkowych w czasie pełnienia zastępstwa na czas nieobecności w pracy innej sprzątaczki,-wietrzenie pomieszczeń,-sprawdzanie zamknięć drzwi, okien i kurków wodociągowych oraz wygaszanie świateł w całym budynku po zakończeniu pracy,- przygotowywanie obiektów do remontu i sprzątanie po remontach,-podlewanie , przesadzanie i dbałość o estetyczny wygląd kwiatów w pomieszczeniach i przed obiektami,-sprzątanie i odśnieżanie wszystkich schodów oraz klatek schodowych,-dezynfekcja kontenerów na śmieci,-opróżnianie koszy na śmieci znajdujących się wokół budynków,-stosowanie przepisów BHP podczas wykonywania wszelkich obowiązków na obiektach Centrum.- dbanie o estetykę obiektów i pomieszczeń,-przekazywanie informacji przełożonemu o kończących się środkach czyszczących, dezynfekujących oraz sprzętu potrzebnego do wykonywania obowiązków służbowych,- zgłaszanie przełożonemu zauważonych awarii, uszkodzeń w urządzeniach i pomieszczeniach,- współpraca z innymi pracownikami sprzątającymi, a także z użytkownikami pomieszczeń poprzez natychmiastowe reagowanie na bieżące potrzeby przez nich zgłoszone
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

BEZ WYMAGAŃ

Miejsce pracy:

Ząbkowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich