Pracownik gospodarczy

Ogłoszenie numer: 4394373, z dnia 2021-04-11

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o. to firma działająca w branży automotive, zajmująca się produkcją elementów do baterii samochodów elektrycznych. Współpracujemy z wieloma firmami, zaopatrującymi czołowych producentów samochodów na świecie. Jesteśmy silnie rozwijającą się firmą, poszukującą kandydatów do nowo powstającego zespołu. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Biskupice Podgórne

Opis stanowiska

  • dbanie o stan techniczny budynku,
  • koszenie trawy,
  • drobne prace naprawcze.

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
  • mile widziane uprawnienia SEP lub umiejętności hydrauliczne,
  • chęć do pracy, zaangażowanie,

Oferujemy

  • praca na jedną zmianę,
  • umowa o pracę, premia frekwencyjna,
  • praca od zaraz.