Pracownik obsługi biurowej

Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu
Miejsce pracy: Lubań
Numer: StPr/20/0327
OBOWIĄZKI:

Ewidencja obsługi dokumentów, od wpływu do Biura Podawczego, skierowania do odpowiedniej komórki organizacyjnej sądu, rejestracji pism we właściwym urządzeniu ewidencyjnym, dekretacji sędziego do przekazania sprawy pracownikami sekretariatu do wykonania zarządzani sędziego. Segregacja wpływających pism na poszczególne kategorie spraw i wpisywanie do poszczególnych repertoriów, kontrolek i wykazów (RIIIC, Nsm, Npw i in.) Zakładanie obwolut spraw rodzinnych i nieletnich. Rozpisywanie sesji, sporządzanie wezwań i zawiadomień, sporządzanie wokand, dołączanie pism wpływających do sekretariatu do poszczególnych akt sprawy. Kontrola akt oczekujących na pisma, sporządzanie ponagleń. Zapoznanie z programem Sędzia 2 -moduł rodzinny. Wprowadzanie danych do systemu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Lubań

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu

Publikacja:
2020-08-18
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Lubań