Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Mirków
Numer: StPr/20/5689
OBOWIĄZKI:
Czynności pomocnicze przy produkcji.Przygotowaniu elementów do lakierowania – szlifowanie detali, zabezpieczanie, oklejanie detalu papierem w celu wyodrębnienia tylko jednej strony do lakierowania dla lakiernika.Miejsce pracy: ul. Byków 90, 55-095 MirkówOferta w ramach pracy tymczasowej Forma umowy: zlecenie Co najmniej40 godzin tygodniowo, dyspozycyjność 24 godziny na dobę Termin umowy: 31.08.2020-28.02.2020 Oferta w sali: B
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie brak lub niepełne podstawowe Sprawność fizyczna, sprawność manualna, wysoka kultura osobista, komunikatywność.

Miejsce pracy:

Mirków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

do 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Publikacja:
2020-08-18
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Mirków