Pracownik punktu pobrań wymazów COVID

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska
  • pobieranie materiału z górnych dróg oddechowych w celu wykonania testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2
Wymagania
  • mile widziane doświadczenie w branży medycznej lub opiekuńczej
  • gotowość do podjęcia pracy na terenie całych Niemiec
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Oferujemy
  • wynagrodzenie od 1.550,00 Euro netto (na rękę)
  • przeszkolenie na stanowisku pracy
  • Darmowe zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • ubezpieczenie zdrowotne na terenie całej Unii Europejskiej w Niemieckiej Kasie Chorych
  • premię świąteczną i urlopową
  • pomoc polskiego koordynatora
  • możliwość wypłaty zaliczek
  • dodatkowe premie za polecenie pracowników
  • długoterminowe zlecenia
  • pełny pakiet socjalny w Niemczech

Publikacja:
2021-03-30
Firma:
Socco Stuttgart GmbH
Miejsce pracy:
dolnośląskie /