Referent do spraw sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu
Miejsce pracy: Bolesławiec
Numer: StPr/21/0143
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac pomocniczych w Dziale Sprzedaży z zakresu: wprowadzania danych klientów do systemu ERP, kompletowanie informacji do zestawień, wykazów handlowych oraz w celu sporządzania oferty handlowej. Pomoc w pozyskiwaniu klientów.Miejsce wykonywania pracy: Zakłady Ceramiczne " Bolesławiec" w Bolesławcu Sp. z o.o.ul. Kościuszki 11, 59-700 BolesławiecSTAŻ 2021
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie, mile widziany kierunek logistyka, handel lub pokrewne; znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie; dobra znajomość pakietu biurowego WORD i Excel, zdolności interpersonalne; zainteresowanie nauką

Miejsce pracy:

Bolesławiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu