Repair Engineer - Inżynier do spraw metodologii napraw

Spółka Mediacom powstała w 1988 roku jako odpowiedź na zapotrzebowane rynku dotyczące reklamy i publikacji. XXI wiek, to zapotrzebowanie rynku na specjalistów w różnych dziedzinach (outsourcing). Mediacom wychodząc naprzeciw, deleguje swoich pracowników do wykonywania różnych zadań, również tych „niemożliwych” do rozwiązania. Współpracujemy głównie z Lederami branży motoryzacyjnej, spotykając się z zadowoleniem obu stron.

Miejsce pracy: Wrocław
Poszukujemy osób do pracy dla Volvo Polska.

Obowiązki:

Tworzenie metodologii napraw pojazdów i podzespołów, kontroli i przygotowania informacji dotyczącej czasu standardowego Volvo (VST), diagnostyki i konserwacji. Dobór narzędzi, koordynacja metod z aktualnym i nadchodzącym asortymentem części zamiennych, udział w pracach projektowych, przygotowanie niezbędnych metod działań i kwestii jakościowych, współpraca w ramach innych procesów.

Wymagania:
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • praktyczna wiedza i zdolności mechaniczne;
  • znajomość struktury autobusu;
  • sumienność i skrupulatność;
  • j. angielski w mowie i piśmie;
  • znajomość programu CATIA;
  • znajomość KOLI w zakresie struktur i wariantów, będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
  • Zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę.
  • Prężny i młody zespół współpracowników.
  • Pracę w międzynarodowej firmie - Lider branży motoryzacyjnej.
  • Szkolenia.
  • Pakiet Multisport.