Robotnik polowy

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Jaszkotle
Numer: StPr/22/2281
OBOWIĄZKI:
Prace związane z pielęgnacją i zbiorem truskawek i malin: pielenie, sadzenie,zbiór. Wykonywanie poleceń brygadzisty i kierownictwa.Około 160 godzin pracy meisięcznie, dyspozycyjność w godz.: 6:00-18:00. Przewidywany okres wykonywania pracy: kwiecień 2022-pażdziernik 2022.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomocniczy robotnik polowy
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: zdolności manualne, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Wymagania inne:

wykształcenie i staż pracy: brak wymagań, zdolności manualne, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Miejsce pracy:

Jaszkotle

Rodzaj umowy:

Umowa o pomocy przy zbiorach

Wynagrodzenie brutto:

do 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Publikacja:
2022-04-21
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Jaszkotle