Salowa

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze
Salowa
Miejsce pracy: Jawor
Numer: StPr/22/0368
OBOWIĄZKI:
utrzymanie w czystości korytarzy szpitalnych, wycieranie kurzu, mycie podłóg, wyrzucanie śmieci , mycie okien, sprzątanie, mycie, dezynfekcja urządzen, pomieszczen zgodnie z obowiązującymi zasadami, zbieranie i segregowanie wszystkich odpadów medycznych, bielizny oraz transportowanie ich do miejsca przeznaczenia, właścciwe przechowywanie sprzętu, środków czystości i dezynfekcyjnych.
Miejsce pracy:

Jawor

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze

Zobacz podobne oferty

SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA
Firma:
Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze
Lokalizacja:
dolnośląskie/ Kamienna Góra
Data publikacji:
2022-06-08
Poznaj ofertę...
praca salowej Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: książeczka sanitarno-epidemiologiczna
Publikacja:
2022-06-08
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Jawor