Ślusarz przygotowania konstrukcji stalowych

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Miejsce pracy: Głogów
Numer: StPr/20/0398
OBOWIĄZKI:

- transport blach do ukosowania - przygotowywanie krawędzi do spawania przy pomocy frezarki z automatycznym posuwem oraz palkiniem acetylenowo - tlenowym - kontrola i raportowanie wykonanych czynności

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie w zawodzie ślusarz przygotowania konstrukcji stalowych, - umiejętność czytania rysunku technicznego - umiejętność posługiwania się elektronarzędziami (szlifierka) - uprawnienia na suwnicę - kurs ręcznego cięcia tlenowego

Miejsce pracy:

Głogów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 18,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie