Praca: Spawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze
Spawacz
Miejsce pracy: Ściegny
Numer: StPr/19/0009
OBOWIĄZKI:

Spawanie metodą TIG elementów konstrukcyjnych rowerów napędzanych ręcznie, przygotowanie i obróbka części, spasowanie elementów i mocowań.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: uprawnienia spawacza metodą TIG
Uprawnienia: umiejętność czytania rysunku technicznego
Uprawnienia: umiejętność spawania

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : umiejętności techniczne [Umiejętność 1] : samodzielność, dokładność

Miejsce pracy:

Ściegny

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze