Specjalista ds. Ofertowania

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/19/10559
OBOWIĄZKI:

Specjalista ds. ofertowania jest odpowiedzialny za wdrażanie strategii ustalania cen na poziomie globalnym i klienta by zapewnić krótko- i długoterminową konkurencyjność oferty i rentowność proponowanego rozwiązania, w tym jego aspektów handlowych, finansowych i technicznych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Analityk biznesowy (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: elektronika i komunikacja
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe: elektronika i komunikacja, min. 3-letnie doświadczenie, umiejętność: Model I.T.I & Computer Centre - Certificate in Computer Application (CCA), Siliconuniv - IP networking Covering Layer 2 Switching, Vlan, OSL, Dotiq, VTP, STP Routing with RIP, OSPF, IS-IS & BOP, biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 10 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Publikacja:
2019-12-09
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Wrocław