Specjalista kontroli jakości

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/2676
OBOWIĄZKI:
Kontrola procesu wytwarzania różnego rodzaju wyrobów, dbanie o wysoką jakość produktów, prowadzenie dokumentacji, wprowadzanie zmian technologicznych.Praca na czas określony: 3 lataGodziny pracy 8:00 - 16:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: chiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Dokładność
Uprawnienia: ZAANGAŻOWANIE I ZDOLNOŚĆ SAMOORGANIZACJI PRACY I ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA POWIERZONE OBOWIĄZKI
Uprawnienia: Samodzielność
Uprawnienia: BIEGŁA OBSŁUGA KOMPUTERA

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, staż pracy 1 rok, BIEGŁA OBSŁUGA KOMPUTERA, dokładność, samodzielność, ZAANGAŻOWANIE I ZDOLNOŚĆ SAMOORGANIZACJI PRACY I ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA POWIERZONE OBOWIĄZKI, znajomość jęz. chińskiego C2

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Publikacja:
2020-03-30
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Wrocław