Sprzątacz

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Sprzątacz
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/8681
OBOWIĄZKI:

Sprzątanie (zamiatanie, wycieranie, szorowanie, mycie) różnego rodzaju nawierzchni w pomieszczeniach socjalnych, magazynowych, biurowych, toaletach, w sanitariatach, na korytarzach i w szatniach. Mycie okien i przeszkleń, czyszczenie regałów, sprzątanie terenu zewnętrznego, odśnieżanie. Około 154 godziny pracy miesięcznie, dyspozycyjność w godzinach: 4:00-23:00. Przewidywany okres wykonywania pracy: Miejsce wykonywania pracy: ul. Bora-Komorowskiego 6, 51-210 Wrocław, ul. Warszawska 2, 52-114 Wrocław, ul. Sucha 1, 50-086 Wrocław, ul. Krakowska 71, 50-426 Wrocław, ul. Lekarska 1, 51-134 Wrocław, ul. Świdnicka 40, 50-024 Wrocław, ul. Łąkowa 23, 55-095 Mirków, ul. Dyrekcyjna 5-7, 50-528 Wrocław, ul. Paczkowska 26, 50-503 Wrocław, Na Grobli 19, 50-438 Wrocław

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)

Wymagania inne:

wykształcenie: podstawowe mile widziane, staż pracy: minimum 2 miesiące na danym stanowisku, obsługa szorowarki elektrycznej, obsluga myjki ciśnieniowej, predyspozycje do ciężkiej pracy fizycznej, podstawowa znajomość języka ukraińskiego bardzo mile widziana

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu