Stażysta - pracownik techniczny, kierowca samochodu

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Miejsce pracy: Głogów
Numer: StPr/22/0184
OBOWIĄZKI:

- Obsługa samochodu z zabudową do monitorowania sieci kanalizacyjnej, - Uzupełnienie oznakowania uzbrojenia sieci, - Prowadzenie przeglądów hydrantów, - Udział w pracach związanych z wykrywaniem wycieków na sieci i przyłączach wodociągowych, - Sprawdzanie poprawności działania zasuw na sieciach wodociągowych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: mile widziane techniczne, budownictwo
Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymaganane wykształcenie średnie mile widziane techniczne budownictwo, ochrona środowiska

Miejsce pracy:

Głogów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 300 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

Publikacja:
2022-04-14
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Głogów