Technik Serwisu

ETC plus sp. z o.o. jest liderem w budowaniu bezpiecznych, efektywnych pomostów pomiędzy potrzebami klientów a możliwościami współczesnej technologii w obszarze systemów autonomicznego i gwarantowanego zasilania.

Firma ETC plus sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: cały kraj

Pracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za wykonywanie elektromechanicznych usług montażowych i serwisowych związanych z systemami gwarantowanego zasilania AC i DC oraz magazynami energii.

Opis stanowiska:
  • realizacja powierzonych zleceń i dostarczanie Klientom usług serwisowych najwyższej jakości,
  • raportowanie z wykonania powierzonych zadań, prowadzenie wymaganej dokumentacji serwisowej,
  • przygotowanie oraz przekazywanie Klientom dokumentacji wykonanej usługi.
  • racjonalne użytkowanie powierzonych zasobów technicznych.
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o kierunku elektrotechnika lub pokrewnym,
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP "D" ,"E" do lub powyżej 1kV lub przygotowanie do pozyskania tych kwalifikacji
  • prawo jazdy kat. B;
  • odpowiedzialność i dyspozycyjność.
Oferujemy:
  • bezpieczne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • ciekawą pracę w stabilnej, nowoczesnej organizacji dla największych firm w kraju,
  • niezbędne narzędzia pracy oraz środki BHP;
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego w branży zasilania gwarantowanego i magazynów energii;
  • możliwość przyuczenia do zawodu przez doświadczonych inżynierów serwisu.