Ustawiacz zmianowy

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Smolec
Numer: StPr/22/3729
OBOWIĄZKI:
1.Cyklicznie w trakcie zmiany dokonuje kontroli maszyn i urządzeń produkcyjnych, reguluje parametry maszyn mając na celu produkcje wyrobów o wysokiej jakości w najbardziej optymalnych warunkach,2.Dokonuje bieżących napraw,3.Dostarcza z magazynu form do stanowiska wtryskarki potrzebne do produkcji formy,4.Montuje formy,5.Przeprowadza uruchomienie produkcji i ustawia parametry pracy maszyny,6.W razie konieczności w trakcie zmiany dokonuje korekty parametrów ( zapisuje zmiany w raporcie dziennym produkcji),7.Zabezpiecza (po zakończeniu produkcji) formy, demontuje je z wtryskarek i transportuje do magazynu form,8.Na polecenie Mistrza Zmiany wykonuje inne wskazane prace techniczne,9.Niezwłocznie informuje Mistrza Zmiany o wszystkich problemach w funkcjonowaniu urządzeń.Praca na czas określony: 33 miesiąceGodziny pracy:6-14-22-6
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem
Uprawnienia: Obsługa suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego przeznaczenia
Uprawnienia: Dokładność
Uprawnienia: RZETELNOŚĆ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Uprawnienia: SUMIENNOŚĆ

Wymagania inne:

wykształcenie średnie zawodowe,doświadczenie w firmie produkcyjnej zajmującej się przetwórstwem tworzyw sztucznych - 6 m-cyObsługa suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego przeznaczenia,Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem,dokładność, rzetelność i odpowiedzianość, sumienność

Miejsce pracy:

Smolec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 800 do 5 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Publikacja:
2022-07-07
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Smolec