Web & Mobile Developer (React / React Native)

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Miejsce pracy: Wrocław Nr ref.: WDM/WRO/MS

Opis stanowiska

Do międzynarodowego Software House’u we Wrocławiu poszukujemy Kandydatów na stanowisko Web&Mobile Developer z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego.

Na tym stanowisku Web&Mobile Developer będzie odpowiedzialny za tworzenie i rozwijanie aplikacji mobilnych i webowych (React/React Native)a także będzie miał możliwość rozwoju w zakresie  architektury Redux, GraphQL oraz UI/UX . Praca odbywać się będzie w międzynarodowych zespołach przy użyciu nowoczesnych metodyk   projektowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Informatyka lub kierunki pokrewne)
  • minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego w tworzeniu aplikacji na systemy Android/iOS lub aplikacji webowych
  • bardzo dobra znajomość technologii mobilnych/webowych: React Native, React, Redux, JSX, JavaScript, Responsive Design, HTML5, CSS3
  • umiejętność programowania w językach obiektowych;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w zespołach międzynarodowych)

Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej
  • szkolenia zawodowe i językowe;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit
  • wsparcie w relokacji

Klauzula zgody:

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.