Weryfikowanie jakości prac porządkowych

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/21/3158
OBOWIĄZKI:
WERYFIKACJA PRACY PORZĄDKOWYCH NA HALI MAGAZYNOWEJ WIELKOPOWIERZCHNIOWEJ, KONTROLA NAD MAGAZYNEM SPRZĘTU I ODZIEŻY ROBOCZEJ.Godziny pracy 6:00 - 04:00Wymiar czasu pracy: NIE MNIEJ NIŻ 220H/MCumowa zlecenie: 4 LATAKontakt z pracodawcą: 533123444
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

WYKSZTAŁCENIE BRAK LUB NIEPEŁNE PODSTAWOWE,STAZ PRACY 3 M-CEZNAJOMOŚĆ MASZYN CZYSZĄCYCHZNAJOMOŚĆ ŚRODKÓW CZYSZCZĄCYCHZAPEWNIONY TRANSPORT - CZYNNOŚCI WYKONYWANAE DWUZMIANOWO 10.5 TRWA ZMIANA- 10HWYKONYWANIA CZYNNOŚCI I 30 MIN BEZPŁATNEJ PRZERWYJĘZYK UKRAIŃSKI (B1) WYMAGANY ZE WZGLĘDU NA PROWADZENIE SZKOLEŃ DLA OSÓB Z UKRAINY

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 21,17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu