Zbrojarz

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Zbrojarz
Miejsce pracy: Głogów
Numer: StPr/21/0318
OBOWIĄZKI:

Praca na budowie-zbrojarz, Prace ogólnobudowlane

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

MInimalne doświadczenie w pracy jako zbrojarz.

Miejsce pracy:

Głogów


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA
Firma:
Lokalizacja:
dolnośląskie/ Bielawa
Data publikacji:
wczoraj
Poznaj ofertę...
Montaż mebli na wymiar Wymagania konieczne: Zawód: Stolarz meblowy
SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA
Firma:
Młodzieżowe Biuro Pracy Legnica
Lokalizacja:
dolnośląskie/ Legnica
Data publikacji:
wczoraj
Poznaj ofertę...
posiadanie komputera pozwalającego na montaż filmów w programie Davinci Resolve- sumienność- łatwość w nawiązywaniu kontaktów- wysoka kultura osobista- umiejętność pisania zgodnie z obowiązującymi zasadami poprawnej polszczyzny
SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA
Firma:
Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach
Lokalizacja:
dolnośląskie/ Polkowice
Data publikacji:
wczoraj
Poznaj ofertę...
Obsługa stoiska mięsnego, obsługa kasy, praca na sklepie. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej Wymagania inne: niekaralność, mile widzane doświadczenie w handlu.
Publikacja:
2021-05-14
Firma:
Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Głogów