Laborant-technolog procesów

Powiatowy Urząd Pracy w Oławie
Miejsce pracy: Stanowice (pow. świdnicki, gm. Strzegom), Stanowice
Numer: StPr/24/0237
OBOWIĄZKI:
udział w opracowaniu procesu produkcyjnego,udział w opracowaniu i przeglądzie analizy przyczyn i skutków wad procesu,udział w opracowaniu planów kontroli procesów,monitorowanie kąpieli galwanicznych,wykonywanie analiz kąpieli galwanicznych zgodnie z założonymi planami,korygowanie kąpieli galwanicznych zgodnie z planem kontroliwykonywanie badań kontrolnych wynikających z planów kontroli – badanie odwodorowania, twardość, mikroszlify, przyczepność powłoki, próby gięcia – ocena jakości powierzchni, test ringprowadzenie pełnej dokumentacji wykonywanych analiz chemicznych i badań kontrolnych,uzupełnianie reagentów na oczyszczalni ścieków
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: staż pracy minimum 1 miesiąc na podobnym stanowisku

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Stanowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 28,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oławie