Optometrysta / Optometrystka

Zapraszamy do współpracy osoby, które są zorientowane na potrzeby pacjenta i dbają o najwyższe standardy badania i obsługi.
Miejsce pracy: Wrocław, ul. Grabiszyńska 240
Twój zakres obowiązków:
  • Przeprowadzanie badań optometrycznych wzroku zgodne z określonym standardem,
  • Wskazanie najlepszych rozwiązań optycznych do potrzeb i oczekiwań pacjentów,
  • Badania wzroku dzieci po cykloplegii wykonanej przez okulistę,
  • Kompleksowa opieka procesu obsługi, zadbanie o najlepsze doświadczenia klienta,
  • Sprzedaż produktów z oferty,
  • Doradztwo klientom w zakresie doboru opraw oraz dopasowaniu odpowiedniego typu soczewek korekcyjnych,
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów,
  • Udział w szkoleniach produktowych i kompetencyjnych,
  • Dzielenie się swoimi pomysłami na usprawnienia i rozwój salonu oraz sieci.
Nasze wymagania:
  • Dyplom w zakresie Optometrii (numer Optometrysty jest dodatkowym atutem),
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu badań optometrycznych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • Doświadczenia w obszarze obsługi klienta i sprzedaży w branży optycznej,
  • Zorientowanie na potrzeby pacjenta i obsługę zgodnie z najwyższymi standardami,
  • Gotowość do doskonalenia swoich kompetencji i ciągłego poszerzania wiedzy,
  • Umiejętność efektywnej współpracy z pozostałymi członkami zespołu.
To oferujemy:
  • Umowę o pracę na cały etat,
  • Godziny pracy, które pozwolą pogodzić obowiązki zawodowe i życie prywatne,
  • Określona ścieżka kariery ze wskazaniem konkretnych etapów i zakresu wsparcia,
  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez rozbudowany program szkoleń, tym platformę do nauki języka angielskiego,
  • Praca w gabinecie wyposażonym w nowoczesny sprzęt zapewniający najwyższą jakość,
  • Praca z najwyższej jakości asortymentem i zgodnie z najlepszymi rynkowymi standardami,
  • Współpraca z lekarzami okulistami,
  • System premiowy, doceniający zaangażowanie, zarówno w zakresie realizowanych wyników, jak i wkładu w rozwój naszej oferty,
  • W pełni finansowana prywatna opieka medyczna wraz z pakietem sportowym,
  • Dofinansowanie platformy benefitowej - preferencyjne ceny biletów do kina, teatru lub karty zakupowe oraz zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover.

Dowiedz się więcej na temat firmy i zobacz, co o pracy w naszych salonach mówią nasi pracownicy https://www.medicover.pl/praca/optyk/