Portier / Portierka

Filia Politechniki Wrocławskiej w Jeleniej Górze poszukuje osób na stanowisko:

Portier / Portierka w Filii w Jeleniej Górze
Miejsce pracy: Jelenia Góra
Nr ref.: P/FJG/20/2024
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za kontrolę ruchu osób przemieszczających się z i do budynku, pojazdów wyjeżdżających i wjeżdżających na teren Filii., za ochronę mienia oraz utrzymanie porządku na przydzielonym rejonie.

Zakres obowiązków:
  • kontrolowanie wejść interesantów na teren Uczelni,
  • kontrolowanie zabezpieczenia pomieszczeń ,
  • dokonywanie obchodów terenu,
  • wydawanie kluczy do pomieszczeń, zgodnie z posiadanymi uprawnieniami,
  • wydawanie pościeli i kluczy na podstawie harmonogramu noclegów dla osób nocujących w pokojach gościnnych,
  • obsługa centrali telefonicznej,
  • utrzymanie czystości na portierni i na przydzielonym rejonie,
  • nadzór nad prawidłowym działaniem centrali p.poż.,
  • prowadzenie książek raportów i zeszytów pracy,
  • realizowanie zastępstw w przypadku nieobecności innego pracownika portierni,
  • udzielanie informacji pracownikom i innym osobom,
  • monitorowanie obiektów oraz terenu uczelni.
Wymagania:
  • wykształcenie ponadpodstawowe,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • sumienność, punktualność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca na ½ etatu w systemie zmianowym (12/24), również w soboty, niedziele i święta,
  • zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni,
  • pakiet dodatkowych świadczeń pozapłacowych.
Politechnika Wrocławska w procesie rekrutacji będzie przetwarzać dane osobowe a szczegółowe informacje o tym przetwarzaniu przedstawione zostały w formularzu rekrutacyjnym. Z informacjami tymi koniecznie należy się zapoznać przed zapisaniem swoich danych i przed udostępnieniem ich Uczelni. W przypadku złożenia CV z pominięciem formularza rejestracyjnego Kandydat powinien potwierdzić że miał możliwość zapoznania się z przedstawionymi mu w formularzu rekrutacyjnym informacjami o przetwarzaniu danych osobowych.