Animator rekreacji i organizacji czasu wolnego

Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie
Animator rekreacji i organizacji czasu wolnego
Miejsce pracy: Wołów
Numer: StPr/24/0132
OBOWIĄZKI:
wg stanowiska - Oferta pracy utworzona w ramach refundacji wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wołów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA
Firma:
Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy
Lokalizacja:
dolnośląskie/ Strzelce (pow. oleśnicki, gm. Dobroszyce), Strzelce
Data publikacji:
2024-05-02
Poznaj ofertę...
PRZYGOTOWYWANIE SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO I DRUKAREK DO ZAJĘĆNAUCZENIE SIĘ SCENARIUSZA NA DANE ZAJĘCIA I PRZEKAZANIE WIEDZY DZIECIOM POPRZEZ MOTYWOWANIE I WSPIERANIE ICH KREATYWNOŚCI Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Wykształcenie:...
Publikacja:
2024-04-28
Firma:
Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Wołów