Betoniarz

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Betoniarz
Miejsce pracy: Stronie Śląskie
Numer: StPr/24/0492
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie składników mieszanki betonowej. Wykonywanie oraz transport mieszanek betonowych. Układanie mieszanek betonowych w deskowaniach lub formach. Zagęszczanie mieszanek betonowych. Pięlegnowanie świeżego betonu. Zacieranie posadzek oraz wyrównywanie. Naprawianie elementów betonowych i żelbetowych. Kontrolowanie procesu wykonywania robót betoniarskich oraz ocena ich jakości. Organizowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony ppoż, wymaganiami ergonomii oraz ochrony środowiska.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Do przyuczenia w zawodzie.Mile widziane doświadczenie zawodowe ale istnieje możliwość do przyuczenia w zawodzie.

Miejsce pracy:

Stronie Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Publikacja:
2024-05-12
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Stronie Śląskie