Fotograf

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Fotograf
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/1779
OBOWIĄZKI:
przygotowanie dokumentacji fotograficznej do wykonania 360 zdjęć: wybór pleneru lub innego pomieszczenia do zleconych prac fotograficznych; wykonanie 360 zdjęć na potrzeby fundacji (dla reklamy fundacji w mediach społecznościowych oraz dla stron internetowych prowadzonych przez fundację); wykonanie prac retuszerskich i wykończeniowych 360 zdjęć; wykonanie (wraz z obróbką) 144 zdjęć biznesowych (do wykorzystania w artykułach biznesowych, w mediach społecznościowych do stron dotyczących biznesu).Rodzaj umowy: umowa o dzieło. Przewidywalny okres zatrudnienia: 3 lata. Oferta dostęna w sali C.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie brak wymagań, staż pracy 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku fotografa

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Publikacja:
2024-05-04
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Wrocław