Inżynier ds. ochrony przeciwpożarowej

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
Numer: StPr/24/1834
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie funkcji organizacyjnych i kontrolnych w zakładzie pracy w zakresie ochrony przeciwpożarowej, przestrzegania przez załogę bezpiecznych warunków pracy, wstępne ustalanie przyczyn oraz okoliczności powstania i rozprzestrzeniania się pożaru, raportowanie w języku koreańskim.Praca na czas określony: 3 lata.Godziny pracy 8:00 - 16:15.Oferta pracy dostęna w sali D.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: koreański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: znajomość obsługi MS Office
Uprawnienia: odpowiedzialność i profesjonalizm w działaniu

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, mile widziane studia wyższe, mile widziane doświadczenie w branży automotive, wymagana znajomość zasad produkcji baterii, znajomość obsługi MS Office, odpowiedzialność i profesjonalizm w działaniu, biegła obsługa komputera z obsługą internetu, jęz. angielski B1 w mowie i piśmie, jęz. koreański C2 w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Biskupice Podgórne

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Publikacja:
2024-05-07
Firma:
dolnośląskie / Biskupice Podgórne