Kierownik lokalu gastronomicznego

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/1260
OBOWIĄZKI:
Kontrolowanie jakości serwowanych potraw i estetyki podania, nadzorowanie stanu technicznego i higieny lokalu oraz dbanie o jego wygląd, kalkulację i analizę zysków i strat oraz realizację budżetu, organizowanie akcji promocyjnych nadzorowanie zaopatrzenia, zarządzanie zespołem, sporządzanie raportów sprzedażowych dziennych i miesięcznych.Forma umowy: umowa o pracę na czas określony tj: 15.04.2024 do 14.04.207 , praca w godzinach od 12.00-20.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe Mile widziana będzie znajomość języka chińskiego, gdyż jest to restauracja z kuchnią chińską, działająca we współpracy z siecią restauracji Parnik, której właściciele to Chińczycy i ułatwi to komunikację w ramach sieci.

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu