Majster Budowy

Dla naszego Klienta, generalnego wykonawcy specjalizującego się w realizacji inwestycji drogowych, poszukujemy osoby na stanowisko: Majster Budowy.
Obowiązki:
  • Nadzorowanie i organizowanie robót w ustalonym zakresie dla podległych pracowników i podwykonawców
  • Zapewnienie sprzętów i materiałów oraz nadzór terminowości ich dostaw
  • Kontrolowanie jakości i postępu wykonywanych prac zgodnie z harmonogramem
  • Zapewnienie bezpiecznych warunków pracy
  • Raportowanie postępów prac
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w specjalności wod.kan.
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne
  • Dobra znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o UoP
  • Pracę bez wymaganych studiów kierunkowych
  • Pracę w międzynarodowej organizacji
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Niezbędne narzędzia pracy