Młodszy specjalista ds. turystyki

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy
Miejsce pracy: Legnica
Numer: StPr/24/0373
OBOWIĄZKI:
według programu:obsługa klienta,przygotowanie ofert,promowanie biura podróży w mediach społecznościowych,przygotowywanie programów imprez turystycznych, przygotowanie gadżetów i dokumentacji związanej z wyjazdami, dbanie o stanowisko pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: umiejętność obsługi pakietu biurowego MS Office (WORD, EXCEL)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Legnica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy