Opiekunka dziecięca domowa (niania)

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/1464
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie posiłków z zachowanie zasad zdrowego odżywiania.Wspomaganie nauki języka arabskiego i angielskiego.Wspomaganie nauki matematyki, wprowadzanie pojęć matematycznych w formie zabawy.Zaprowadzanie dzieci na zajęcia dodatkowe.Duża kultura osobista i kreatywność organizacji czasu wolnego.Opieka nad dziećmi podczas nieobecności rodziców ze wzglądu na mocno napięty grafik obowiązków biznesowo-etatowych.Praca na czas określony: 01.08.2024-31.07.2027 (na okres trzech lat)Godziny pracy 12:00 - 20:00Oferta dostępna w sali C
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: arabski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Przygotowanie posiłków

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, staż pracy brak wymagań, umiejętność przygotowywania posiłków, jęz. arabski C2 w mowie i piśmie, jęz. angielski B1 w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 do 4 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu