Optometrysta

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/24/1676
OBOWIĄZKI:
Badanie ostrości wzroku refrakcja. Dobór soczewek kontaktowych z keratometria. Obserwacja i diagnostyka przedniego odcinka oka. Badanie ciśnienia wewnątrzgałkowego tonometria. Pomiar grubości rogówki pachymetria. Szczegółowa diagnostyka oka z topografią. Terapia widzenia i leczenie zeza u dzieci i młodzieży rehabilitacja.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: MILE WIDZIANY OPTOMETRYSTA

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu