Pomoc domowa

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Chrząstawa Wielka
Numer: StPr/24/1858
OBOWIĄZKI:
Odprowadzanie i odbieranie dzieci ze szkoły, sprzątanie, gotowanie.Rozmowa oraz gry i zabawy z dziećmi w wieku szkolnym w językach shona i ndebele (język ojczysty rodzica).Praca w godzinach 7:00 - 15:00.Oferta pracy dostęna w sali B
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie i staż pracy brak wymagań,wymagana znajomość: języka angielskiego C1, języków shona i ndebele (języki urzędowe w Zimbabwe) na poziomie zaawansowanym - z uwagi na język ojczysty rodzica

Miejsce pracy:

Chrząstawa Wielka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 do 4 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu