Pracownik fizyczny

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie
Miejsce pracy: Pieszyce
Numer: StPr/24/0093
OBOWIĄZKI:
- obsługa zakupionych maszyn,- pielęgnację trawników (wertykulacja oraz dosiew) za pomocą urządzeń wertykulator+zestaw do dosiewu,- zasiew terenów za pomocą siewnika,- odkurzanie filcu po wertykulacji,- dbanie o stan techhniczny maszyn,- sporadyczny przewóz materiałów i urządzeń potrzebnych do wykonywania pracy,- odśnieżanie terenów zielonych,- kładzenie ścieżek oraz tarasy z bruku i płyt ogrodowych;- prace porządkowe po wycinkach drzew oraz cięciach ozdobnych roślin
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Pieszyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie