Pracownik galerii / muzeum

Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach
Miejsce pracy: Sucha Górna
Numer: StPr/24/0545
OBOWIĄZKI:
Planowanie, nadzorowanie i koordynowanie całokształtem działalności administracyjnej muzeum, nadzór nad zbiorami i majątkiem muzeum. Oprowadzenie grup zoorganizowanych i osób indywidulanych po obiekcie pałacowym. Przygotowanie prezentacji, prelekcji do danej wystawy. Tworzenie prezentacji on - line i słuchowiska z uwagi na dostepność pałacu dla osób z niesprawnościami. Zapewnienie właściwych warunków zwiedzjącym i korzystania ze zbiorów w muzeach i galeriach. Czuwanie nad stanem zachowania obiektów i ich prawidłowego eksponowania. Przygotowanie wystaw organizowanej przez muzeum. Czuwanie nad stanem zachowania obiektów i ich prawidłowego eksponowania oraz opracowania zbiorów. Udzielanie informacji o muzeum i jego ofercie odwiedzającym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sucha Górna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach