Projektant Automatyk

Instytut jest producentem i dostawcą specjalistycznych narzędzi programowych, systemów i urządzeń automatyki dla elektrowni i elektrociepłowni.

Miejsce pracy: Wrocław
Opis stanowiska
  • projektowanie systemów automatyki, dobór aparatury AKPiA, dobór rozwiązań technicznych, przygotowanie kosztorysów inwestorskich/przedmiotów robót,
  • opracowywanie i przygotowanie dokumentacji projektowej,
  • nadzór autorski nad opracowaną dokumentacją projektową,
  • sporządzanie lista materiałowych do zakupów,
  • udział w przygotowaniu ofert.
Wymagania
  • wykształcenie wyższe, preferowane specjalności: automatyka, robotyka, mechatronika,
  • preferowane minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wiedza z zakresu przemysłowych sieci komunikacyjnych,
  • znajomość MS Office, programów CAD, ePLAN,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • gotowość do wyjazdów obiektowych  (głównie w kraju),
  • prawo jazdy kat.B,
  • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność i terminowość w realizacji zadań,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferujemy
  • szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego z dziedziny automatyki przemysłowej  i energetycznej,
  • wynagrodzenie adekwatne do  doświadczenia,
  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o uznanej pozycji na rynku,
  • środowisko pracy oparte na zaufaniu i szacunku, pracę w ambitnym i zgranym zespole młodych osób,
  • elastyczny czas pracy,
  • niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon, itp.),
  • pakiet benefitów (dofinansowanie do wczasów, dofinansowanie do zajęć sportowych, pakiet medyczny),
  • parking dla pracowników.

Publikacja:
2024-04-24
Firma:
INSTYTUT AUTOMATYKI SYSTEMÓW ENERGETYCZNYCH sp. z o.o.
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Wrocław