Protokolant sądowy

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Miejsce pracy: Głogów
Numer: StPr/24/0238
OBOWIĄZKI:
1. Szkolenie wstępne dot. BHP i P.POŻ. oraz zapoznanie ze strukturą organizacyjną sądu.2. Wykonywanie cynności związanych z prowadzeniem akt spraw sądowych.3. Rozkładanie do akt zwrotnych potwierdzeń przesyłek/wniosków/pism.4. Wykonywanie zarządzeń sędziowskich.5. Sporządzanie i wysyłanie wezwań, zawiadomień.6. Przyjmowanie wniosków, podań, wpisywanie i rozdzielanie codziennej poczty.7. Sporządzanie odpisów orzeczeń, pism, wokand.8. Szycie akt.9. Sporządzanie spisów archiwalnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Uprawnienia: znajomość obsługi komputera

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, umiejętność obsługi komputera, sprzętu biurowego, niekaralność

Miejsce pracy:

Głogów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie