Recepcjonista / Recepcjonistka

People make places
Miejsce pracy: Wrocław, ul. Piotra Skargi
ISS Facility Services jest liderem w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy i kompleksowego zarządzania obiektami. We współpracy z klientami, ISS wspiera zaangażowanie pracowników oraz opiekuje się i zarządza biurami oraz zakładami produkcyjnymi. Zintegrowane usługi ISS obejmują Żywienie, Utrzymanie Czystości, Obsługę Techniczną, Wsparcie Administracyjne i Środowisko Pracy.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko - Recepcjonisty/Recepcjonistki
Mile widziane osoby w orzeczeniem o niepełnosprawności
Zakres obowiązków:
  • Witanie i obsługa gości
  • Odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych zgodnie z procedurami wewnętrznymi
  • Dbanie o swoje stanowisko pracy oraz ogólny porządek na Recepcji
  • Aktualizowanie wszystkich dokumentów / plików / zestawień dotyczących Recepcji na dysku wspólnym
  • Zarządzanie skrzynką email dedykowaną do celów procesów recepcyjnych
  • Rejestracja gości przychodzących / wychodzących zgodnie z przyjętym procedurami na obiekcie
  • Zarządzanie obiegiem korespondencji (rejestrowanie poczty wychodzącej/ przychodzącej, przygotowywanie korespondencji wychodzącej wysyłanej pocztą, kurierem etc.) zgodnie z przyjętymi procedurami na obiekcie
  • Sporządzanie zamówień artykułów biurowych, artykułów spożywczych niezbędnych do sprawnego funkcjonowania biur
  • Organizacja i zamawianie środków transportu w tym wydawanie jednorazowych kuponów na przejazdy taksówkami według ustalonego regulaminu
  • Zgłaszanie awarii/usterek/uwag dotyczących biura na Helpdesk
  • Pomoc Pracownikom biura w innych pracach biurowych, takich jak np.: laminowanie, bindowanie dokumentów, kserowanie etc.
  • Bieżąca obsługa urządzeń będących na wyposażeniu Recepcji
  • Współpraca z Działami / Serwisami / Usługami występującymi na obiekcie w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania biura
  • Archiwizacja dokumentów
Wymagania:
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Podzielność uwagi
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Wysoka kultura osobista
Oferujemy:
  • Pracę w zróżnicowanym zespole, w którym są osoby o różnym wieku, różnej płci i z niepełnosprawnościami
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00
  • Wdrożenie stanowiskowe
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Przyjazne i pomocne środowisko pracy
  • Zdobycie doświadczenia i rozwój w strukturach światowego dostawcy usług FM
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej