Specjalista ds. magazynowych

Grupa Gestamp to obecnie jedno z największych hiszpańskich przedsiębiorstw z kapitałem prywatnym. Od ponad 50 lat współpracuje z przemysłem motoryzacyjnym dostarczając komponenty metalowe do fabryk na całym świecie.
Wrocławska fabryka Gestamp produkuje części dla takich marek jak Volkswagen, Peugeot, Renault, Audi, Skoda. Komponenty tworzone są w procesach tłoczenia, zgrzewania,
spawania i malowania kataforetycznego.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:
Miejsce pracy: Wrocław, ul. Kwiatkowskiego 3

Magazyn części zamiennych (Dział Zakupów)

Obowiązki:
  • Zapewnienie płynnego przepływu części przez magazyn
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru,
  • Optymalizowanie oraz usprawnianie procesów magazynowych
  • Przygotowywanie ofert, negocjacje z dostawcami, optymalizacja cen
  • Codzienny kontakt z dostawcami
  • Współpraca z innymi działami w firmie
  • Zapewnienie dostępności części zgodnie z wymaganiami systemu
  • Utrzymywanie porządku w magazynie
  • Inwentaryzacje
  • Nadzór nad stanami magazynowymi
  • Nadzór nad danymi w systemie SAP
Wymagania:
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość procesów / transakcji magazynowych w SAP
  • Doświadczenie w pracy w magazynie (preferowana branża automotive)
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej (dwie zmiany)
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej – mile widziane
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych – mile widziane
To oferujemy
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premię miesięczną
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dopłatę do wypoczynku
  • Dostęp do szkoleń zawodowych i językowych
  • Dopłatę do zajęć sportowych
  • Dopłatę do dojazdów do pracy