Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
Twój zakres obowiązków
  • udział w budowaniu i realizowaniu strategii ochrony środowiska w firmie produkcyjnej,
  • prowadzenie analiz, raportów i sprawozdawczości związanej z ochroną środowiska oraz raportowanie do odpowiednich organów,
  • zarządzanie dokumentacją związaną z pomiarami i decyzjami urzędowymi w zakresie gospodarki odpadami, gospodarki ściekami, emisji do atmosfery,
  • prowadzenie ewidencji odpadów w systemach BDO,
  • sporządzanie i wprowadzanie sprawozdań do Krajowego Ośrodka Bilansowania i Zarządzania Emisjami,
  • kontakt z urzędami w celu uzyskiwania decyzji środowiskowych,
  • prowadzenie sprawozdawczości GUS w zakresie ochrony środowiska.
Nasze wymagania
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość obowiązujących przepisów w zakresie ochrony środowiska,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • odpowiedzialność i terminowość,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i bardzo dobra organizacja pracy własnej
To oferujemy
  • zatrudnienie w nowej dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • gwarancja stabilnego zatrudnienia - umowa o pracę bezpośrednio z firmą,
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • bezpłatna opieka medyczna (po 3-miesięcznym okresie próbnym),
  • dopłata do paliwa (po 3-miesięcznym okresie próbnym),
  • dogodny dojazd z południowych dzielnic Wrocławia: Klecina, Oporów, Ołtaszyn, Krzyki (również możliwość dojazdu komunikacją miejską - linie 602, 607) oraz ze Świdnicy i Wałbrzycha.