Specjalista ds. wibroakustki

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Domasław
Numer: StPr/24/1623
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie i konfiguracja sprzętu, przyrządów i systemów pomiarowych oraz specjalistycznego oprogramowania wykorzystywanego w Laboratorium do realizacji funkcji wynikających z obszaru działalności firmy.Nadzór nad wyposażeniem Laboratorium, obejmujący dbałość o stan techniczny, prowadzenie dokumentacji oraz koordynację i aktywne uczestnictwo w działaniach mających na celu utrzymanie bazy sprzętowej w pełnej sprawności.Nadzór nad specjalistycznym oprogramowaniem w Laboratorium Rozwojowym, bieżący nadzór i koordynacja działań IT w kontekście wymaganego sprzętu.Przeprowadzanie testów funkcjonalnych i wydajnościowych sprzętu i oprogramowania. Tworzenie, testowanie i doskonalenie procedur (kalibracja, weryfikacja, procedury użytkowe itp.Praca na czas określony: 1 rok.Godziny pracy 8:00 - 16:00.Oferta dostęna w sali B
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: hindi (hinduski), w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: niemiecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: Prawo jazdy kategorii B - Patrz Uprawnienia
Uprawnienia: Biegła znajomość pakietu Office

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, staż pracy 10 lat, Prawo jazdy kategorii B - patrz uprawnienia, biegła znajomość pakietu Office, biegła obsługa komputera z obsługą internetu, jęz. hindi B2 w mowie i piśmie, jęz. niemiecki C2 w mowie i piśmie, jęz. angielski C2 w mowie i piśmieTworzenie oprogramowania w językach skryptowych i obiektowych (np. Python, Matlab, Labview).

Miejsce pracy:

Domasław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 400 do 5 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

Publikacja:
2024-04-22
Firma:
dolnośląskie / Domasław