Specjalista e-commerce i social sellingosobisty doradca do spraw zakupów (personal shopper)

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Miejsce pracy: Głogów
Numer: StPr/24/0341
OBOWIĄZKI:
prowadzenie procedury sprzedaży internetowej w marketplace, sklepie internetowym i social mediach, integrowanie działań handlowych na różnych platformach internetowych, obsługa klienta z zastosowaniem rozwiązań technologicznych sprzedaży internetowej, przyjmowanie zamówień, kompletowanie wysyłki, nadawanie i dystrybuowanie wysyłki, fakturowanie sprzedaży zgodnie z przepisami prawa podatkwego, obsługa wirualnej kasy fiskalnej, przyjmowanie reklamacji i zwrotów zgodnie z przepisami prawa konsumenckiego dotyczącego handlu e-commerce, zabezpieczenie danych osobowych klientówzgodnie z RODO, realizowanie kampanii e-marketingowych-pozycjonowanie sprzedaży w Internecie, promocja
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Głogów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

Publikacja:
2024-05-07
Miejsce pracy:
dolnośląskie / Głogów